LEAK DETECT

Systém lisovaných rozvodů z nerezové oceli AISI 304

Detekce špatného zalisování - Leak Detect

Fitinky H-LINE INOXPRESS 304 jsou vybaveny černým EPDM O-kroužkem, který má speciální LEAK DETECT konstrukci.

Prohlášení o shodě

Oproti standardnímu O-kroužku je tento LEAK DETECT O-kroužek designován se dvěma prohluběmi, které zajistí, že pokud je fitinka špatně zalisovaná, nebo dokonce není zalisovaná vůbec, bude docházet k viditelnému úniku média. Tato detekce je zaručena i při nízkém tlaku od 0,1 bar (do 6 bar). Při správném a dostatečném zalisování je stlačitelností materiálu O-kroužku zaručena 100% těsnost spoje. O-kroužky ve fitinkách H-LINE INOXPRESS 304 jsou standardně lubrikovány silikonem.

O-kroužky z FKM - Pro speciální vysokoteplotní a chemické aplikace je vhodné použít O-kroužky hnědé barvy vyrobené z FKM (fluorokaučuk). FKM je pryž pro vysoce náročné podmínky. Vhodná pro agresivní chemikálie, oleje, benzín, naftu, odolná vysokým teplotám. Teplotní odolnost -20°C až +240°C. Tyto O-kroužky nejsou vybaveny systémem LEAK DETECT. O-kroužky z FKM dodáváme pod označením H-LINE.XKR.

Technický katalog v PDF obsahující většinu zde uvedených informací si můžete stáhnout v sekci KE STAŽENÍ.


vod Kvalita, materil, certifikace Pednosti a funkce Leak Detect Pitn voda Ohbn trubek Skladovn a manipulace Oblasti pouit Tepeln roztanost Korozn odolnost, izolace Spoj s dalmi materily Konstrukce tvarovek Lisovac nstroje drba, zruka Tlakov ztrty Instalan poadavky Pprava trubky - ezn, odhrotovn Montn pokyny